• TechLinkTMBridge to autorskie rozwiązanie Emtel System wspierające zarządzanie informacją w organizacji poprzez integrację systemów teletechnicznych i systemów informatycznych. Istotą działania TechLinkTMBridge jest efektywne, skuteczne i szybkie przekazywanie informacji o zdarzeniu (zgłoszenie alarmu, przerwa w działaniu maszyny, zgłoszenie pacjenta, etc..) osobie/grupie osób wraz z późniejszym  zarządzaniem procesem obsługi zgłoszenia z wykorzystaniem technologii bezprzewodowej (IP DECT, Paging, Wireless), sieci publicznej (GSM, PSTN) oraz Internetu.
  • Platforma umożliwia pełne raportowanie zdarzeń, dzięki czemu istnieje możliwość pełnej analizy pozdarzeniowej i podjęcie działań optymalizacyjnych. Poziom integracji pomiędzy poszczególnymi podsystemami i optymalizacji procesów biznesowych zależy głównie od potrzeb Klienta i dostępnych interfejsów konkretnych komponentów.

 

 

Tworząc platformę TechLinkTM naszym głównym celem było zbudowanie czegoś wyjątkowego, co pozwoliłoby na uzyskanie dotąd nie spotykanych możliwości, a do tego sprawić, by platforma mogła się stale rozwijać i stawiać czoła nadchodzącym nowym potrzebom w firmach ze strony branży informatycznej. Ideą platoformy integracyjnej było uzyskanie możliwości łączenia wielu systemów teleinformatycznych, jak i informatycznych w jeden spójny system. Taka możliwość pozwala na uzyskanie wielu funkcjonalności, które przy osobno działających systemach nie byłyby możliwe. Dziś platforma TechLinkTM to potężne narzędzie do integrowania dowolnych systemów teleinformatycznych, informatycznych, sytemów bezpieczeństwa, automatyki itp., dzięki czemu mniejsze firmy jak i największe koncerny w krótkim czasie mogą zaoszczędzić czas, zwiększyć bezpieczeństwo i rozwijać stale system o następne funkcjonalności wedle uznania.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Emtel System 2011

Strona korzysta z plików cookies - zapoznaj się z polityką prywatności.

design: beautyvision.pl, powered: intramedium.pl