• Bezpieczeństwo

  Serwer komunikacyjny poprzez integrację z systemami teletechnicznymi, teleinformatycznymi i informatycznymi pozwala na monitorowanie i alarmowanie krytycznych zdarzeń i przekazywanie ich do odpowiednich osób, które powinny je obsłużyć. TechLinkTMBridge zabezpiecza w ten sposób zarówno dobra materialne, jak konkretne urządzenia, maszyny poprzez zapobieganie awariom i innym niechcianym zdarzeniom oraz w momencie krytycznego zdarzenia szybko pozwala zlikwidować problem. Za pomocą serwera komunikacyjnego jesteśmy w stanie chronić rónież samych pracowników poprzez wykrywanie niebezpiecznych sytuacji jak np: pożar w strefie gdzie znajdują się ludzie, czy wykrywanie upadku lub bezruchu danego pracownika wraz z jego dokładną lokalizacją na mapie obiektu.

   

  Monitorowanie kluczowych parametrów

  Serwer TechLink™Bridge służy również do monitorowania podstawowych parametrów takich jak:

  temperatura

  wilgotność

  zadymienie

  spadki napięcia

  status urządzeń aktywnych w sieci LAN

   

   

Zmniejszenie kosztów i zwiększenie efektywności pracy

Serwer komunikacyjny TechLinkTMBridge pozwala na wykrywnie kluczowych informacji z punktu widzenia danej firmy. W przypadku firm przemysłowych ma to szczególne znaczenie, gdyż każdy przestój maszyn produkcyjnych, ich awaria wiąże się z konkretnymi stratami finansowymi. Obiekty szpitalne z kolei, nie mogą sobie pozwolić na przerwę w komunikacji między pacjentem, a personelem oraz na to, aby krytyczne wezwania związane z zagrożeniem zdrowia lub życia zginęły w dużej ilości przepływających informacji. Rozwiązaniem na te problemy jest serwer komunikacyjny TechLinkTMBridge. Przesyłanie krytycznych informacji do najodpowiedniejszych osób we właściwym czasie to najlepsze metoda na utrzymanie poprawności działania każdej firmy.

 

Przesyłanie monitorowanych na tradycyjne telefony GSM

TechLinkTMBridge monitorując systemy informatyczne i teleinformatyczne jest w stanie przesyłać alarmy w przypadku przekroczenia krytycznych parametrów na tradycyjne telefony komórkowe (GSM). Wiadomość dostaraczana na telefony komórkowe jest standardową wiadomością SMS, dzięki czemu można ją łatwo i szybko odczytać lub przesłać dalej do innych osób. Taka wiadomość może zawierać informacje takie jak m.in.:

 • Kto wygenerował alarm
 • Jaki system/ maszyna wygenerowała alarm
 • Kiedy (data, godzina)
 • Rodzaj alarmu (awaria, pożar, niebezpieczne zdarzenie, itp)
 • Zagrożenie życia

 

Przesyłanie monitorowanych parametrów na smartphon-y oraz tablety poprzez autorską aplikację TechLinkTMBridge Mobile Client

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, którzy przesyłanie krytycznych informacji chcieliby zapewnić sobie w opraciu o technologię GSM, stworzyliśmy aplikację TechLinkTMBridge mobile spełniającą te wymagania. Teraz, poprzez specjalną aplikację pracującą w opraciu o system Android jesteśmy w stanie monitorować wszystkie krytyczne z punktu widzenia danej firmy parametry. Aplikacja jest intuicyjna i prosta w obsłudze, a dzięki temu ważne informacja natychmiast trafiają do odpowiednich osób w bardzo krótkim czasie. Tworząc mobilną wersję TechLinkTMBridge umożliwamy również przesyłanie tego typu infomracji nawet na tradycyjne telefony GSM poprzez wiadomości SMS.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Emtel System 2011

Strona korzysta z plików cookies - zapoznaj się z polityką prywatności.

design: beautyvision.pl, powered: intramedium.pl